689285-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – RO-anläggning Steriltekniska enheten Region Halland RS240600
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: RO-anläggning Steriltekniska enheten Region Halland RS240600
Beskrivning: Se förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: RS240600
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del