2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling DIS - 8188 Styrsystem - Projektledare
Beskrivning: Teknikkonsulter från DIS som ska ta fram en förstudie.
Föregående meddelande: 00571867-2025
Intern identifierare: KF2025-279
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000