2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan Ramavtal Fjärrvärmerör och kulvertmaterial
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09323000 Fjärrvärme
Ytterligare klassificering (cpv): 44163120 Fjärrvärmeledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument