689326-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Flödescytometer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlödescytometer
BeskrivningUpphandling av ny flödescytometer med option på lyseringstvätt och inkubationsapparater.
Intern identifierareRS241232
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del