689357-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Marin utrustning – Manövreringssystem till isbrytaren Idun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelManövreringssystem till isbrytaren Idun
BeskrivningManövreringssystem till isbrytaren Idun
Intern identifierare25-03636
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34930000 Marin utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000