689386-2024 - Resultat
Sverige – Traktorer – Köp av traktor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKöp av traktor
BeskrivningAB Övikshem avser att köpa en traktor, enligt bifogad kravspecifikation, med tillbehör avsedd att användas i fastighetsbolagets yttre fastighetsskötsel årets alla årstider. Traktorn ska vara ny alternativt nästan ny demomaskin som max har nyttjats 20h och möter kravspecifikationen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88291:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner