2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Kundanpassade set Interventionell kardiologi och radiolog
Beskrivning: RFI –Begäran om Information: Kundanpassade set för interventionell kardiologi och radiolog
Intern identifierare: RS 2024-04166
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar