2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss Säker förvaring
Beskrivning: Omfattande produktområden: - Säkerhetsskåp - Brandsklassade säkerhetsskåp - Elektroniska nyckelskåp - Kemikalieskåp - Batteriskåp - Värdeskåp
Intern identifierare: 24/77
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39122100 Skåp