2. Förfarande
Förfarande
Titel: HR system
Beskrivning: Vafabmiljö avser att upphandla ett HR-system som digitaliserar, automatiserar och säkerställer HR-processerna. Detta förfrågningsunderlag innehåller samtliga förutsättningar och krav för ansökningsfasen i upphandlingen. Upphandlingen genomförs som ett förhandlat förfarande.
Intern identifierare: 2024/772-VMKF
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: HR-system