689467-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Programhandling för Regionens nya sjukhus i Kiruna (RNSIK)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProgramhandling för Regionens nya sjukhus i Kiruna (RNSIK)
BeskrivningGeneralkonsultuppdraget omfattar en komplett programhandling för Regionens Nya Sjukhus I Kiruna (RNSIK).
Intern identifierare24/164
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000