68958-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Reparation av flygplansmotorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt på försvars- och säkerhetsområdet
Tjänster
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hkp14/NH90 engine & Repair Overhaul
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Nuts-kod
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
50211212 Reparation av flygplansmotorer
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.