689659-2023 - ResultatSverige-Göteborg: Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Catering
Referensnummer: EUI 22 065
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Om upphandlingen
Denna upphandling omfattar Göteborgs universitets behov av cateringtjänster inom områdena:
Konditorivaror
Fika och lunch
Högtidlig catering
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen