689685-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Hälso- och sjukvårdsinsatser av sjuksköterska inom LSS och dagverksamhet för äldre
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHälso- och sjukvårdsinsatser av sjuksköterska inom LSS och dagverksamhet för äldre
BeskrivningBemanning, hälso- och sjukvårdsinsatser på sjuksköterskenivå.
Intern identifierareSN 2025/0132
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHälso- och sjukvårdsinsatser av sjuksköterska inom LSS och dagverksamhet för äldre