Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33141118 Torkar och suddar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141200 Katetrar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141210 Ballongkatetrar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141230 Dilatator