Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33196000 Medicinska hjälpmedel
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige