2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Kaffe- och vattenautomater
Beskrivning: RFI inför anskaffning av Kaffe- och vattenautomater med tillbehör.
Intern identifierare: 20241104
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter