690027-2024 - Resultat
Sverige – Tyngre motorfordon – Gräv- och lastmaskiner till Bråvallagymnasiet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGräv- och lastmaskiner till Bråvallagymnasiet
BeskrivningNorrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling gällande köp av två (2) Hjullastare och tre (3) Grävmaskiner för att bedriva utbildningsverksamhet vid Bråvallagymnasiet i Norrköping. Anbud ska lämnas enligt de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGrävmaskiner till Bråvallagymnasiet
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100421:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelHjullastare till Bråvallagymnasiet
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100421:Lot:2