690040-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Ängelholm: Brandskyddstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandskydd Ängelholm
Referensnummer: KS 2022/502
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75251110 Brandskyddstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal Brandskydd
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 7,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
75251110 Brandskyddstjänster, 24951220 Brandsläckningsmedel, 24951230 Brandsläckningspatroner, 31625000 Inbrotts- och brandlarm, 31625100 Branddetektorer, 31625200 Brandlarmssystem, 45312100 Installation av brandlarmssystem, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen