690048-2023 - ResultatSverige-Staffanstorp: Programvara och informationssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Geografiskt informationssystem, plattform med moduler
Referensnummer: 2023-S2-12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Geografiskt informationssystem (GIS), plattform med moduler
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av IT lösning, Geografiskt informationssystem, plattform med moduler