2. Förfarande
Förfarande
Titel: 18F-PSMA för PET/CT-diagnostik vid prostatacancer
Beskrivning: Upphandlingen avser 18F-PSMA för PET/CT-diagnostik vid prostatacancer.
Intern identifierare: UPPH2024-00373
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33115000 Utrustning för tomografi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000