690204-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Finans- och försäkringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Facultative Reinsurance General Liability & Tram Liability
Referensnummer: UH-2022-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66000000 Finans- och försäkringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen