See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolpsykologtjänster
Beskrivning: Skolpsykolog för utredning och handledning inom grundskolan.
Intern identifierare: 24/002
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster, 85121200 Medicinska specialisttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lägsta pris
Beskrivning: Skolpsykologtjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell krav