690419-2023 - Frivillig förhandsinsynSverige-Göteborg: Säkerhetstjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Annons om frivillig förhandsinsyn gällande Larmcentral till Länsstyrelsen
Referensnummer: 115-32529-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen är i behov av en larmcentral som direkt kopplar samman Rakelterminaler med en larmcentral.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79711000 Larmövervakningstjänster, 79714000 Övervakningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen