2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-Konsulter Comos
Beskrivning: För kommande vidareutveckling söker vi Comos-konsulter med mycket goda kunskaper om Comos som kan tillföra nya funktioner. Vi har också behov av konsulter med teknisk Comos-kompetens av uppgraderingar m.m. Beroende på uppdragets natur efterfrågar vi både seniorkonsulter och juniorkonsulter.
Intern identifierare: 25/16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000