690459-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Tekniska konsulttjänster 2025 - Miljö- och hälsoskyddskonsulter samt livsmedelskonsult
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster 2025 - Miljö- och hälsoskyddskonsulter samt livsmedelskonsult
BeskrivningTekniska konsulttjänster 2025 - Miljö- och hälsoskyddskonsulter, samt livsmedelskonsult
Intern identifierare2025-843-05 SBN
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90720000 Miljöskydd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTekniska konsulttjänster - Generell del
BeskrivningEnligt upphandlingsdokument
Intern identifierare1769680-0
Ytterligare klassificering (cpv): 71317200 Hälso- och säkerhetstjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområden
Intern identifierare1769681-1