See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mjukpapper, basal hygien och engångsprodukter
Beskrivning: Jönköpings kommun avser att köpa: - Mjukpapper - Engångsartiklar, talrikar, glas, servetter, dukar. - Plåster och tvål
Intern identifierare: 2025_22/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39222100 Engångsartiklar för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000