2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av Kylmaskiner
Beskrivning: Mälarenergi har behov av att hyra in kylmaskiner under perioden 2024-2025
Intern identifierare: 2023/63
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42513200 Avkylningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000