2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner, surfplattor och tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av mobiltelefoner, surfplattor, hörlurar, laddare, skärmskydd, fodral och andra tillbehör samt tillhörande tjänster.
Intern identifierare: KS 2025/667
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000