690838-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Stimulatorer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStimulatorer
BeskrivningDenna upphandling omfattar köp av stimulatorer för smärtlindring/TENS samt tillbehör och reservdelar för Hjälpmedel Västernorrland.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100829:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33158000 Elektrisk, elektromagnetisk och mekanisk behandling, 33158210 Stimulator, 33158200 Apparatur för elektroterapi