See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordon-Personbilar 2024
Beskrivning: Ramavtal avseende personbilar till Stenungsund, Kungälv, Tjörn och Lilla Edet.
Intern identifierare: 2024-184
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34113000 Fyrhjulsdrivna fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)