2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-drift av system till Biobank Sverige IT
Beskrivning: se upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: UPPH2024-00310
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster, 72253200 Stödtjänster för system, 72315000 Hantering av datanät och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: IT - drift