2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal biljettkontrolltjänster
Beskrivning: Ramavtal gällande biljettkontrolltjänster.
Intern identifierare: TN 2022-0808
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000