See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: RISE har behov av upphandlingskompetens till Koncerninköp och upphandlar av den anledningen upphandlingskonsulter. Upphandlingskonsulter ska kunna täcka behov av kompetens när de interna resurserna inte räcker till.
Intern identifierare: 25/51
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000