Upphandlingen avser specialistverksamhet i öppenvård med inriktning
behandling av åderbråck (venös insufficiens).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Koncessionen är uppdelad i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster, 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster, 85121200 Medicinska specialisttjänster, 85121300 Kirurgiska specialisttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen