69147-2026 - Resultat
Sverige – Solenergi – Solcellinstallation Lidingö stadshus och Högsätra hus 6-8
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSolcellinstallation Lidingö stadshus och Högsätra hus 6-8
BeskrivningUpphandlingen avser solcellsinstallation på Lidingö stadshus och Högsätra hus 6-8.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09330000 Solenergi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115193:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09331000 Solcellsplattor, 09331200 Solcellsmoduler, 45261215 Läggning av solcellsplattor