691567-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – 2 st Hjullastare till Lumire
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2 st Hjullastare till Lumire
Beskrivning2 st Hjullastare Fritt levererat till Luleå kommun
Intern identifierareKLF 2024/1016
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare2 st Hjullastare till Lumire