691705-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Omhändertagande av skrot i Västervik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmhändertagande av skrot i Västervik
BeskrivningOmhändertagande av skrot i Västervik
Intern identifierareU-109-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000