See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av moduluppställning för Skarsjö förskola i Rimbo
Beskrivning: Avtalet avser förhyrning av moduluppställning för Skarsjö förskola i Rimbo Uppställning kommer att vara en tillfällig lösning för evakuering under tiden för rivning och nybyggnad av befintlig förskola. Uppdraget omfattar: ● leverans och montage av paviljong ● underhåll och driftservice under hyrestiden ● demontering och bortforsling av paviljong efter hyrestidens slut
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31731100 Moduler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102632:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45212600 Byggnation av paviljong