2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laser lithography system
Beskrivning: Laser lithography system
Intern identifierare: 2025/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 38810000 Utrustning för industriell processtyrning, 42610000 Verktygsmaskiner som drivs med laser och fleroperationsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Laser lithography system