2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinsyn digitala nycklar och lås
Beskrivning: Service, support, licens och utbildning för Swedlock AB digitala lås/nyckelförvaringsenheter, nycklar och cylindrar till medicinskåp.
Intern identifierare: 2023-64
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
Ytterligare klassificering (cpv): 44521100 Lås, 44521110 Dörrlås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1 890