2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biträdande Projektledare Automation
Beskrivning: Biträdande Projektledare Automation
Intern identifierare: 24/00965
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter AMA AF Konsult 10