691842-2024 - Resultat
Sverige – Bilparkeringstjänster – Parkeringsövervakning samt tillhörande tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning samt tillhörande tjänster
BeskrivningParkeringsövervakning samt tillhörande tjänster inom kommunen på allmän platsmark och kvartersmark.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102705:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter, 98351000 Parkeringsförvaltning