2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverantörsträff smärtpumpar
Beskrivning: Välkomna till hearing för bärbara smärtpumpar.
Intern identifierare: UPPH
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning