691885-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitektoniska konsulttjänster – Konsulttjänster kulturbyggnader och kulturmiljöer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster kulturbyggnader och kulturmiljöer
BeskrivningKonsulttjänster för kulturbyggnader och kulturmiljöer inom beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierareKs 1478/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 92522000 Konservering av historiska platser och byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del