69190-2021 - PlaneringSverige-Kristianstad: Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Digital vård
Referensnummer: 2021-O000258
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212510 Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI för Digital vård.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48100000 Programvara för särskild industri, 48180000 Medicinsk programvara, 48510000 Programvara för kommunikation, 72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri, 72212180 Medicinska programvaruutvecklingstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI Digital Vård