691912-2025 - Resultat
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Skadedjurssanering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkadedjurssanering
BeskrivningUpphandlingen omfattar avrop av skadedjurssanering samt tilläggstjänst plockning av bon och ägg.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110335:Lot:1