691995-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tält – Brottsplatstält
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brottsplatstält
Beskrivning: Brottsplatstält för avskärmning av brottsplatser. Produkterna ska användas utomhus över hela Sverige, året runt i alla typer av väderförhållanden.
Intern identifierare: A554.142/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39522530 Tält
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Brottsplatstält