692129-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för vägar – Projektstöd ATK
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektstöd ATK
Beskrivning: Projektstöd ATK
Intern identifierare: KOM-416582
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Avtalslös
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektstöd ATK