2. Förfarande
Förfarande
Titel: Property Maintenance, Swedish Residence, Santiago, Chile
Beskrivning: Property Maintenance in accordence with the scope.
Intern identifierare: 3926/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000