692238-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Post- och budtjänster – Transporter,sortering och förvaring av förtidsröster under de allmänna valen 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransporter,sortering och förvaring av förtidsröster under de allmänna valen 2026
BeskrivningUpphandlingen omfattar transporter, sortering och förvaring av förtidsröstning under de allmänna valen 2026.
Intern identifierareVN 2024/28
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64100000 Post- och budtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTransporter,sortering och förvaring av förtidsröster under de allmänna valen 2026